*~_Haunted_~*
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Credeti ca aveti curajul sa veniti la aceasta academie? Unde demoni, vampiri fantome si alte vietati din lumea de dincolo te urmaresc peste tot?
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Staring at the walls

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kim Kyu Hyun

Kim Kyu Hyun


Mesaje : 64
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 30

Staring at the walls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Staring at the walls   Staring at the walls - Pagina 2 EmptyDum Ian 10, 2010 10:14 am

Rezumarea primului mesaj :

Statea in camera mea si ma uitam la pereti. Ma intrebam pe unde umbla Hyunjung si ma rugam sa nu intre in belele. Avea obiceiul asta. Nu reausea sa stea locului o clipa. Acesta era lucrul care ne diferentia. Eu eram foarte linistit, chiar retras, iar el era un hiperactiv. Suferea de AD/HD. Desi nu-mi plac copilariile, nu am cum sa ma supar pe Hyunjung cand face prostii. Probabil pentru ca e fratele meu. Intotdeauna am avut grija de el pentru ca nu-mi placea sa-l vad cum intra in belele. Multa lume cand ne vedea, se uita la noi ca la ceva nemaivazut. Niciodata nu am inteles lucrul acesta. Ce-i drept, semanam foarte putin, dar totusi, eram frati. Parintii nostri mereu s-au mandrit cu noi, mai ales cu Hyunjung. Aveau si de ce. E foart talentat si ii place sa-i arate talentul peste tot. Eu nue ram asa. Nu prea imi placea sa cant de fata cu altcienva, dar intr-un final am facut-o.
Am inchis ochii. Pot spune ca eram plictisit, dar niciodata nu mi-am recunoscut asta. De fapt, niciodata nu recunoasteam cand eram plictisit.
Sus In jos

AutorMesaj
Hyunjung

Hyunjung


Mesaje : 80
Data de inscriere : 08/01/2010

Fisa Personajului
Nume intreg:: Kim Hyunjung
Varsta:: 19
Rasa:: Om

Staring at the walls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Staring at the walls   Staring at the walls - Pagina 2 EmptyLun Ian 11, 2010 2:20 am

-Da si ii spunea mamei...
Incepusem sa rad caci si mie imi era dor de acea vreme, acum nu mai eram asa...insa ar fi fost frumos sa o mai fac o data asa cu nu am stat mult pe ganduri si am inceput.
Sus In jos
Kim Kyu Hyun

Kim Kyu Hyun


Mesaje : 64
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 30

Staring at the walls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Staring at the walls   Staring at the walls - Pagina 2 EmptyLun Ian 11, 2010 10:51 am

N-a stat mult pe gandiri. Imediat a inceput sa cante cum facea cand efra mic. M-am uitat la el fara sa rad sau ceva. Aucm chiar se pricepea, dar mi-a venit sa rad cand am vazut ce fata a facut. Probail ca se incurcase sau ceva pentru ca avea o fata foarte amuzanta. rADEAM IN HOHOTE CA UN NESIMTIT.
Sus In jos
Hyunjung

Hyunjung


Mesaje : 80
Data de inscriere : 08/01/2010

Fisa Personajului
Nume intreg:: Kim Hyunjung
Varsta:: 19
Rasa:: Om

Staring at the walls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Staring at the walls   Staring at the walls - Pagina 2 EmptyLun Ian 11, 2010 2:50 pm

M-am incurcat intrunele note si nu mai iesea melodia. Hyung a inceput sa rada atat de rau incat dabia mai putea respira. Inecpusem si eu sa rad asa ca melodia chiar se dusese de rapa.
Sus In jos
Kim Kyu Hyun

Kim Kyu Hyun


Mesaje : 64
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 30

Staring at the walls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Staring at the walls   Staring at the walls - Pagina 2 EmptyVin Ian 15, 2010 2:39 am

La un moment dat s-a oprit si a icneput sa rada si el. Radeam cu pofta si abia mai puteam respira. Era comic rau.
-Mai bine o lasi balta, i-am zis inca razand.
Sus In jos
Hyunjung

Hyunjung


Mesaje : 80
Data de inscriere : 08/01/2010

Fisa Personajului
Nume intreg:: Kim Hyunjung
Varsta:: 19
Rasa:: Om

Staring at the walls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Staring at the walls   Staring at the walls - Pagina 2 EmptyDum Ian 17, 2010 2:53 pm

Abia daca mai puteam sa si vorbesc aproape ma sufocam de atata ras..
-Da ar fi o idee foarte buna.
Am inspirat si am pastrat aerul pentru cateva clipe ca sa ma linistesc apoi am expirat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Staring at the walls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Staring at the walls   Staring at the walls - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Staring at the walls
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
*~_Haunted_~* :: Academia :: Camerele-
Mergi direct la: