*~_Haunted_~*
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Credeti ca aveti curajul sa veniti la aceasta academie? Unde demoni, vampiri fantome si alte vietati din lumea de dincolo te urmaresc peste tot?
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O usoara neliniste

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kim Kyu Hyun

Kim Kyu Hyun


Mesaje : 64
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 30

O usoara neliniste Empty
MesajSubiect: O usoara neliniste   O usoara neliniste EmptyDum Ian 10, 2010 11:49 am

Cautam un loc unde sa stai si sa ma gandesc. Imi adusesem si chitara pe care o pusesem langa mine. Nu aveam chef sa cant pentru ca eram nelinistit. In ultimele zile au avut loc snite fenomene stranii. Nu gaseam nicio explicatie pentru ele. Poate pentru ca nu erau reale. Incepea sa-mi displaca locul acela. Desi era sinsitru era si perfect in acelasi timp. Undeva la cativa metri de casa era o cascada, un lac, gradina. Toate erau frumoase, ma rog, asa mi se pareau mie. In schimb cimitirul imi dadea fiori. Mi-am dat seama ca toate zgomotele si lucruruile pe care le-am simtit au fost provocate de imaginatia mea si nimic mai mult. Priveam atent cerul albastru. Mi-as fi dorit sa fi fost un nor. Sa fi fost liber si fara griji.
Sus In jos
Hyunjung

Hyunjung


Mesaje : 80
Data de inscriere : 08/01/2010

Fisa Personajului
Nume intreg:: Kim Hyunjung
Varsta:: 19
Rasa:: Om

O usoara neliniste Empty
MesajSubiect: Re: O usoara neliniste   O usoara neliniste EmptyDum Ian 10, 2010 12:41 pm

L-am urmarit de la o distanta de la care sa nu ma vada sau auda. Se pare ca nu se simtea prea grozav si probabil avusese acelasi sentimente ca si mine ... Am stat si l-am privit indelung, cateodata adica mai mereu aveam aceleasi gusturi. L-am lasat sa vad daca ma va observa.
Sus In jos
Kim Kyu Hyun

Kim Kyu Hyun


Mesaje : 64
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 30

O usoara neliniste Empty
MesajSubiect: Re: O usoara neliniste   O usoara neliniste EmptyDum Ian 10, 2010 12:46 pm

Am stat foarte mult si am privit cerul, dar, brusc, un sentiment de neliniste a pus stapanire pe mine. Ma simteam privit. Cineva ma privea. M-am ridicat si mi-am plimbat privitrea in jur. NU era nimeni. Atunci cine ma privea? N-am scos un sunet.
-Iar imi joaca imaginatia feste, am zis tare si m-am asezat pe jos. Am scuturat din cap.
Sus In jos
Hyunjung

Hyunjung


Mesaje : 80
Data de inscriere : 08/01/2010

Fisa Personajului
Nume intreg:: Kim Hyunjung
Varsta:: 19
Rasa:: Om

O usoara neliniste Empty
MesajSubiect: Re: O usoara neliniste   O usoara neliniste EmptyDum Ian 10, 2010 12:58 pm

Niciodata nu reusa sa ma observe chiar atat de bine ma ascundeam. Inca de mici cand era ceva ma ascundeam si nu ma mai gasea decat cand ma decideam sa ies.
- Cu cu Cu-cu!
Am dechis ca pentru prima oara sa incerc sai joc si eu o mica festa.
Sus In jos
Kim Kyu Hyun

Kim Kyu Hyun


Mesaje : 64
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 30

O usoara neliniste Empty
MesajSubiect: Re: O usoara neliniste   O usoara neliniste EmptyDum Ian 10, 2010 1:01 pm

Am tresarit si m-am ridicat ca ars de pe jos. Cnad l-am vazut pe fratele meu am icneput sa rad.
-Deci tu erai! Intotdeauna te-ai ascuns bine. Sunt mandru de tine, i-am zis rajind.
Sus In jos
Hyunjung

Hyunjung


Mesaje : 80
Data de inscriere : 08/01/2010

Fisa Personajului
Nume intreg:: Kim Hyunjung
Varsta:: 19
Rasa:: Om

O usoara neliniste Empty
MesajSubiect: Re: O usoara neliniste   O usoara neliniste EmptyDum Ian 10, 2010 1:09 pm

-Ce pot spune .. intotdeauna m-am distrat privindute cum ma cauti si nu ma gasesti..
M-am indreptat spre el, razand.
Sus In jos
Kim Kyu Hyun

Kim Kyu Hyun


Mesaje : 64
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 30

O usoara neliniste Empty
MesajSubiect: Re: O usoara neliniste   O usoara neliniste EmptyDum Ian 10, 2010 1:45 pm

-Mda... Mereu ai stiut unde sa te ascunzi. Te ascundeai in locurile unde stiai ca nu prea caut. Smecherule, am zis razand.
M-am aseazt din nou pe iarba si am privit cerul.
-Ce te aduce pe aici?
Sus In jos
Hyunjung

Hyunjung


Mesaje : 80
Data de inscriere : 08/01/2010

Fisa Personajului
Nume intreg:: Kim Hyunjung
Varsta:: 19
Rasa:: Om

O usoara neliniste Empty
MesajSubiect: Re: O usoara neliniste   O usoara neliniste EmptyLun Ian 11, 2010 2:39 am

-Hehe *I-am zambit siret*, pei m-am plictisit si aveam nevoie de o gura de aer cu atata praf inauntru...
Sus In jos
Kim Kyu Hyun

Kim Kyu Hyun


Mesaje : 64
Data de inscriere : 10/01/2010
Varsta : 30

O usoara neliniste Empty
MesajSubiect: Re: O usoara neliniste   O usoara neliniste EmptyLun Ian 11, 2010 10:56 am

-Aha... si te0ai gandit sa te joci putin cu mine, am ras. Ete ca ti-a iesit. Stai jos.
L-am asteptat sa se aseze, apoi am inceput serios.
-Hyunjung...
Sus In jos
Hyunjung

Hyunjung


Mesaje : 80
Data de inscriere : 08/01/2010

Fisa Personajului
Nume intreg:: Kim Hyunjung
Varsta:: 19
Rasa:: Om

O usoara neliniste Empty
MesajSubiect: Re: O usoara neliniste   O usoara neliniste EmptyDum Ian 17, 2010 3:01 pm

M-am umflat un pic in pene si apoi m-am asezat langa el. Incepuse sa vorbeasca serios... nu era de bine, ceva sigur se intamplase, am inghitit in sec si am asteptat sa vad ce va spune.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O usoara neliniste Empty
MesajSubiect: Re: O usoara neliniste   O usoara neliniste Empty

Sus In jos
 
O usoara neliniste
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
*~_Haunted_~* :: Academia :: Gradina-
Mergi direct la: